Spojovací materiál

Kvalitní vruty UQ i z pevnostní z nereznoucí ocele, příchytky na palubky i lišty k plovoucím podlahám, kolářské a stavební hřebíky, hmoždinky, lepidla na dřevo, klihy, montážní lepidlo, patky do země i betonu, krytky na dřevěné sloupky apd.
Spojovací materiál můžete objednat prostřednictvím našeho e-shopu.

V kategorii Spojovací materiál jsou tyto produkty:

Vruty UNIQUADREX

Vruty UNIQUADREX

 UPEVŇOVACÍ  SAMOSVORNÝ  SYSTÉM  UNIQUADREX

Vrut je opatřen kombinovanou čtvercovou + křížovou drážkou a k ovládání při práci se používá šroubovací nástavec - bit se čtvercovým kónickým hrotem, který zaručí plné využití všech výhod tohoto systému. V případě nutnosti lze k ovládání použít i bit s křížovým hrotem.

Příchytky na palubky

Příchytky na palubky

Příchytky na palubky jsou velkým pomocníkem při montáži palubek, především v interiérech. Prodáváme je ve 4 rozměrech. Balení je včetně hřebíčků.

Standardní cena 36,30 Kč/ balení vč. DPH

Příchytky Terhürne na soklové lišty SKL-20 a SKL-50

Příchytky Terhürne na soklové  lišty  SKL-20 a SKL-50

Příchytky Terhürne na soklové lišty SKL-20 a SKL-50 jsou plastové clipsny, které se jednoduše namontují pomocí hmoždinek a vrutů na zeď v úrovni podlahy a lišty se jednoduše nacvaknou z vrchu. V jednom balení je 30 sad.

Standardní cena 278,30 Kč/balení vč. DPH

Kolářské hřebíky

Kolářské hřebíky

Kolířské hřebíky jsou pozinkovány aby se po co nejdelší dobu zabránilo korozi a tím i zmněny barvy dřeva v okolí hřebíku. Balení je po 750 gramech.

Standardní cena 81,- Kč/balení  vč. DPH

L-kování s vrutem

L-kování s vrutem

L-kování s vrutem o rozměru 40x30x30x42 mm. Vhodné především na kotvení tesů (ryglý) do dřevěných, betonových, cihlových a kamených sloupků plotu.

Standardní cena 8,11 Kč/kus vč. DPH

Speciální vruty z martenztické oceli

Speciální vruty z martenztické oceli

Vruty z martenztické oceli jsou určeny především na kotvení venkovních extremně namáhaných dřevěných dílců, jako jsou tyčky na plot, terasová prkna a palubky. Vruty jsou magnetické, nereznoucí a oproti vrutům z klasické nerezové ocele A2 mají o 60% vyšší pevnost, a tím i vyšší cenu.

Narážecí (natloukací) hmoždinky

Narážecí (natloukací) hmoždinky

Narážecí ( natloukací) hmoždinky jsou určeny ke kotvení latí, prken, hranolků ukončovacích lišt, sádrokarotnových profilů, různých příchytek a držáků, plechů apd.

Hmoždinky

Hmoždinky

Hmoždinky jsou vhodné pro použití do všech betonů a zdících materiálů, děrované a duté cihly, desky a panely apd. Zauzlovací s límcem i na sádrokarton apd.

Lepidlo na dřevo a dřevěné podlahy D-3

Lepidlo na dřevo a dřevěné podlahy D-3

Lepidlo na dřevo a dřevěné podlahy SIGA PRO D-3 je vytvořeno na základě PVaC disperze ve třídě D-3. Jedinečná receptura je vytvořena speciálně pro základní požadavky kladené na lepidlo pro plovoucí laminátové a dřevěné podlahy.Lepidlo je voděvzdorné dle normy D-3. Balení 0,5 l, 1l, 3 kg, 5 kg a 20 kg.

SIGA PRO - Montážní lepidlo bez toulenu

SIGA PRO - Montážní lepidlo bez toulenu

SIGA PRO MONTÁŽNÍ LEPIDLO je pastovité lepidlo na bázi polychloroprenu a modifikovaných pryskyřic. Tento výrobek má vynikající plnící schopnosti, nanáší se pouze na jeden povrch.

Baleni 310 ml.

Standardní cena 107,69 Kč/bal. vč. DPH

Tisknout© 2019, Seca CZ – všechna práva vyhrazena

Ochrana osobních údajů | Prohlášení o přístupnosti | Partnerské weby | Mapa stránek

XHTML 1.0 | CSS 3